Micro Lite - opis produktu

Micro Lite to interfejs MIDI 5x5 dla systemu Mac OS X i Windows ze wszystkimi połączeniami MIDI I/O, których potrzebujesz.

Zbudowany w tej samej technologii co flagowy model MOTU MIDI Timepiece, mikro Lite to profesjonalny, przenośny interfejs MIDI, który zapewnia łączność plug-and-play z każdym wejściem USB, pracującym w komputerze z systemem Mac lub Windows.

Mikro Lite posiada 5 wejść oraz 5 wyjść MIDI, 80 kanałów MIDI i jest kompatybiln ze wszystkimi komputerami posiadającymi oprogramowanie Mac i Windows. Duże diody LED na przednim panelu wskazują działanie połączeń MIDI.

Mikro Lite w pełni wykorzystuje port USB, co daje szybką przepustowość MIDI, milisekundową dokładność odmierzania czasu, obsługę hot-swapping" oraz pracę w trybie Plug-and-play. Kiedy chcemy podłączyć dodatkowy moduł brzmieniowy, a wszystkie gniazda są zajęte? Nie ma problemu. Wystarczy podłączyć kolejny interfejs do innego wolnego gniazda USB komputera, ponieważ micro lite jest zasilany przez USB.

Dzięki atrakcyjnej, solidnej i metalowej obudowie, Mikro Lite może być bardzo łatwo przenoszony w torbie lub teczce, co jest to pomocne i zdecydowanie zwiększa jego mobilność. Odczepiane uchwyty rakowe, jak również centralne połączenie mocujące są wliczone w cenę i pozwalają łatwo zamontować dwa urządzenia mikro lite przy sobie w standardowym, 19-calowym racku.

Żaden inny interfejs MIDI nie oferuje takiej wydajności i mobilność w tak przystępnej cenie.

Główne cechy

  • Połączenia MIDI - 5 wejść i 5 wyjść MIDI, czyli 80 kanałów MIDI
  • Ekspansja - interfejsy MIDI marki MOTU rosną z tobą. Rozbudowa jest prosta. Dodaj dodatkowe porty MIDI podłączając inny interfejs MIDI MOTU
  • Kompatybilność - współpraca z ulubionym oprogramowaniem. Zawiera sterowniki dla Mac OS X i Windows 7/Vista
  • Zasilanie USB -  micro lite zasilany jest z portu USB
  • Montaż w racku -  dołączone uszy do montażu, zajmuje połowę standardowej 19 calowej (48,26 cm) wysokości 1U rack'a. Możliwość demontażu uszu do racka  9,5 x 7 x 1,75 cala (24,13 x 17,78 x 4,45 cm).