MOTU 624 AVB interfejs audio

 

 1

 

 

Wyposażony w słynną technologię DAC ESS Sabre32™, MOTU 624 to przede wszystkim wielokrotnie nagradzana analogowa jakość audio oraz wydajność znana z flagowego modelu 1248 zapakowana w kompaktową, mobilną obudowę na pół racka, wyposażoną w 16 wyjść i 16 wejść, wliczając w to 2 preampy mikrofonowe pristine, 2 wejścia gitarowe, 4x6 line in/out, wyjście słuchawkowe oraz 8-kanałowe optyczne. Zaawansowane funkcje to również połączenia Thunderbolt i USB3, 48-kanałowy mikser, efekty DSP, sieć AVB Audio oraz kontrola przez Wi-Fi.

 

Najwyższa analogowa jakość audio oraz high-endowe przetworniki – Słynna technologia DAC ESS Sabre32™ dostarcza dynamiki na poziomie 123dB, przy jakości znanej z flagowego modelu 1248

 

Ultra niska latencja i bardzo wydajne sterowniki Motu z technologią round-trip latency (RTL), to 1.6ms przy 96kHz przez złącze Thunderbolt™ z wydajnym środowiskiem DAW.

 

SPECYFIKACJA:
- Mobilne sterowanie oraz uniwersalna łączność – 624 łączy się z komputerem przez Thunderbolt™, super szybkie USB 3.0 lub /TSN Ethernet.
- Zgodny ze standardami firmware oraz sterowniki sprawiają, że urządzenie zadziała z każdą aplikacją audio. Łączy się z iPadem przez standardowy zestaw do podłączenia aparatu/kamery (adapter).
- 32 kanały audio jednocześnie
– 2 wejścia mikrofonowe, 2 wejścia gitarowe,
- 4x6 zbalansowanych analogowych wyjść,
- 8 kanałowy ADAT optical oraz niezależne wyjście słuchawkowe dla 16 wejść i 16 wyjść.
- Miksowanie DSP i przetwarzanie efektów – Cyfrowy mikser 48 wejść
- 7x stereo aux, 3 grupy stereo, dostęp do 32 wejść sieciowych, efektów DSP (reverb, EQ, bramka i kompresor)
- Uniwersalna kontrola z każdego urządzenia – możliwość kontroli z ulubionej przeglądarki na laptopie tablecie czy smartfonie podłączonych do lokalnej sieci Wi-Fi.

 

     Specyfikacja