Oprogramowanie Ethno Instrument 2

Uniwersalne instrumenty etniczne, pętle oraz frazy z całego świata.

New in Ethno 2

Oprogramowanie Ethno Instrument ver. 2 dostarcza użytkownikowi brzmień instrumentów etnicznych połączonych z autentycznymi samplami światowych hitów oraz fraz. Wszystko w pojedynczym oknie programu.

W tym celu można wykorzystać pojemną bibliotekę multisampli instrumentalnych, które cechują się nieskazitelną jakością audio. W tym celu można wykorzystać pojemną bibliotekę multisampli instrumentalnych, które cechują się nieskazitelną jakością audio. Próbki można wyszukiwać po kategoriach lub rejonie geograficznym. Można połączyć setki pętli i fraz, z zablokowanym tempem, do osi czasowej oprogramowania macierzystego. Pętle można ciąć jednym kliknięciem myszki, aby ustawić z klawiatury trigger dla każdego beatu. Można też przeciągnąć pętle i upuścić je w wybranym miejscu na ścieżkach oprogramowania macierzystego. Za pomocą kontrolera MIDI można grać w strojach charakterystycznych dla krajów Wschodu. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu można bardzo szybko dostosować brzmienia.


Screen shot


Tworzoną muzykę można umieścić w realnych przestrzeniach akustycznych takich jak pierwotne jaskinie czy lasy, odizolowane kaniony. Każde brzmienie będzie wiernie odwzorowane dzięki zaawansowanemu procesorowi pogłosu.

Twórz kompletne utwory z nieograniczoną ilością części i miksuj je w programie Ethno lub oprogramowaniu macierzystym przez różnego rodzaju wyjścia. Oprogramowanie Ethno może też pracować niezależnie, zamieniając komputer w narzędzie o wielkim potencjale posiadającym dyskowe przesyłanie strumieniowe oraz różnorodne wyjścia. Alternatywnie można używać programu Ethno jako wtyczki, dzięki której możliwy jest zapis wszystkich ustawień w oprogramowaniu macierzystym w celu natychmiastowego ich przywołania.

teddy-riley

Teddy Riley, współproducent albumu Dangerous Michaela Jacksona i wielu innych wydawnictw, które osiągnęły platynowy status, jest jednym z najbardziej cenionych producentów muzyki R&B i uważany jest za ojca stylu New Jack Swing. Teddy używa do codziennej pracy oprogramowania Ethno. Ostatnim jego projektem jest pośmiertny album Michaela Jacksona.