Opis oprogramowania MOTU Symphonic Instrument

W końcu dostępny jest łatwy w użyciu instrument wirtualny, który posiada wszystko to, co potrzebne do nagrań orkiestralnych. MOTU Symphonic Instrument dostarcza narzędzi, dzięki którym można nagrać pojedyncze instrumenty i małe zespoły jak również pełne dzieła symfoniczne.

Próbki brzmieniowe można znaleźć w potężnej bibliotece o pojemności 8GB. Są tam brzmienia znanych, światowych orkiestr i muzyków, nagrane z nieskazitelną jakością audio i zachowaniem detali. Obfitość rozmaitości oraz jakości. Instrumenty można dostosowywać do swoich wymagań. Wystarczy dodać łatwy w obsłudze interfejs, który mieści się w jednym oknie. Brzmienie można w sposób szybki i intuicyjny zmieniać.

Aby jeszcze bardziej podkreślić realizm tworzonych kompozycji, oprogramowanie MOTU Symphonic Instrument dostarcza użytkownikowi wbudowanego, zaawansowanego procesora pogłosu. Tworzoną muzykę można umieścić w realnych przestrzeniach akustycznych takich jak sceny orkiestry, sale koncertowe czy też wnętrza majestatycznych katedr.

Oprogramowanie MOTU Symphonic Instrument jest wtyczką programową, która nie obciąża procesora komputera, której stan jest zapisywany jednocześnie z dokumentem oprogramowania macierzystego, w celu bezzwłoczenego przywołania.

Oprogramowanie MOTU Symphonic Instrument współdziała z większością wtyczek programowych na komputerach Mac OS X oraz Windows (VST, Audio Units, DXi, MAS oraz RTAS).

http://cdn-data.motu.com/site/images/msi/MSI-sm.jpg