Features

Versatile, elegant, and powerful. For beginners and experts alike.

Prostota obsługi dzięki zastosowanemu Designowi

Uwolnij swoją kreatywność!

MachFive dysponuje rozwijalną listą Parts, wielokolumnową wyszukiwarką oraz umożliwia dostep do wszystkich opcji programownia jednym kliknięciem. Dzięki temu, masz szybki dostęp do podstawowych funkcji oraz zaawansowanego programowania zawsze, gdy tylko tego potrzebujesz. Niektóre samplery dają Ci ogromną moc, ale odbywa się to kosztem znacznie wydłużonego czasu realizacji poszczególnych procesów, co znacznie ogranicza Twoją kreatywność. MachFive jest inny! W kwestii wyszukiwania oraz selekcji i wstępnej obróbki audio, Mach nie ma sobie równych! 
 

Edycja pełnoekranowa

Idź do przodu, myśl i realizuj duże projekty!

Zdarza się, że Twoja kreatywność napełnia Twój umysł. Z Mach Five przelejesz tę treść bezpośrednio na monitor komputera. Przeprowadź precyzyjną edycję swoich loopów. Zbuduj wielowarstowy instrument, zrealizowany w multi-samplingu. Nakreśl dokładną krzywą swojego filtru. Podczas pracy pełnoekranowej, masz możliwość wręcz chirurgicznej regulacji parametrów. Dzięki temu, Twoje inspiracje zostaną zrealizowane niezwykle wiernie. To jak oglądanie pokoju przez dziurkę od klucza, w porównaniu z pełnym spektrum widziany z wewnątrz tego pomieszczenia. 


Brak jakichkolwiek ograniczeń

Oscillators, layers, parts, effects — add all you want

Oscylatory, warstwy, części, efekty – wszystko, czego tylko potrzebujesz

Mach Five został stworzony aby łamać wszelkie limity. To nieograniczone możliwości w Twoim studio. Dlatego też nie istnieją żadne ramy, co do ilości używanych przez Ciebie elementów. Chcesz zastosować 14 oscylatorów jednocześnie? Zrób to! Czujesz potrzebę zbudowania wielosamplowego instrumentu z 120 warstwami? Nie ma problemu. Mach Five został zaprojektowany jako software o modułowej architekturze, która może być dowolnie rozbudowywana.

 
 

Edytor oscylatora

To coś więcej niż zwykły edytor sampli

Oscylatory są sercem Mach Five. Pełnią funkcję fundamentu, z którego powstają instrumenty oraz pętle. Najprostszą wersją oscylatora jest pojedyncza pętla lub sampel. Ponadto, Mach Five oferuje dwanaście typów oscylatorów. Począwszy od legendarnych analogów, kończąc na współczesnych syntezatorach. Możesz programować je pojedynczo lub tworzyć rozbudowane, unikalne i pełne brzmieniowo zestawy. Edytor oscylatorów jest także hostem dla LoopLab – edytora bitów. 
 


Mapowanie

Mapowanie klawiszy jest tak intuicyjne, że nie potrzebujesz do tego żadnej instrukcji obsługi

Oscylatory są sprzęgnięte z mapowanymi grupami klawiszy, wywoływanymi z poziomu sterownika (np. klawiatura sterująca). Edytor mapowania oferuj rozbudowane, graficzne środowisko programowania sekwencji klawiszy, które jest niezwykle intuicyjne i proste w obsłudze. Przeciągaj brzegi grup klawiszy, przypisuj kolory oraz korzystaj z rozwijanego menu. Przenoś sample z pulpitu bezpośrednio do swojego projektu. Możesz przenosić w ten sposób wiele próbek naraz. Interfejs programowania dla wszystkich użytkowników, bez względu na stopień zaawansowania. 
 


Drzewiasta struktura edytora

Jest to Drzewo Mądrości dla wszystkich funkcji MachFive

Edytor drzewa umożliwia Ci nieprzerwany dostęp do każdego elementu brzmieniowego w MachFive. Wszystko jest wyświetlone zgodnie z panująca hierarchią w postaci niezwykle intuicyjnych i czytelnych, przewijanych list. Dzięki temu, możesz łatwo odczytać relacje zachodzące pomiędzy używanymi przez Ciebie elementami, począwszy od tłumika głównego wyjścia sygnału Master! Presety, grupy klawiszy oraz wysyłki, makra, procesory zdarzeń oraz efekty. Wszystkie wymienione elementy są wyświetlane w postaci drzewa, które pomaga zrozumieć stworzoną strukturę torów sygnałowych w Twoim projekcie. 
 
 


List Editor

Jeśli preferujesz taką formę przeglądania, lista została stworzona dla Ciebie

Edytor List jest idealną alternatywą dla wszystkich, którzy za bardzo się napalają w momencie napływu weny. To bardzo prosta i czytelna reprezentacja brzmień MachFive, wyświetlana bardzo szczegółowo. List Editor to zdecydowanie narzędzie, przeznaczone dla ludzi z bardziej rozwiniętą lewą półkulą mózgową, jednocześnie przeciwieństwo edytora graficznego.

 
 
 


Effects Rack

Wszechstronny procesor efektów

MachFive udostępnia rozbudowaną oraz niezwykle elastyczną architekturę efektów. Możesz nakładać nieograniczoną ilość efektów w czasie rzeczywistym na wszystkich poziomach: od pojedynczych sampli do sumy miksera – z nieprzerwanym dostępem do konfiguracji poszczególnych ustawień. Aż czterdzieści siedem efektów (czasu rzeczywistego) znajduje się w podstawowym pakiecie MachFive. Wśród nich: reverb, delay (synchronizacja z klikiem), tremolo, chorus, filtry oraz symulacje wzmacniaczy gitarowych. Wszystkie z nich zrealizowane w technologii oszczędnej dla procesora. Efekty mogą być nakładane jako inserty, jako element danego brzmienia lub poprzez konsole mikserską MachFive (dedykowany tor efektowy)

MachFive 3 effects rack demo


 
 
 

Tryb edycji Performance

Przekształć MachFive w profesjonalny instrument Live

Syntezatory klawiszowe przybyły przez lata długą drogę. Ale nie oferują tego, co MachFive. Jego architektura może wykorzystywać w pełni możliwości Twojego komputera: CPU, twardy dysk oraz duży monitor. Możliwe jest wybranie trybu Performance View, który zmieni MachFive w ekspresyjny, wielowarstwowy instrument, który reaguje na komunikaty, wysyłane z Twojego kontrolera MIDI. Dzięki temu, masz pełną, dynamiczną kontrolę, możliwość sterowania funkcjami, warstwami oraz barwą brzmień. Twórz zakresy klawiszy z zakładką (cross-fade) oraz grupy warstw z wyłącznikami. Możesz też wykreować swój własny syntezator, jakiego nikt jeszcze nigdy nie słyszał.


 
 
 

Mikser

Kompletne, samowystarczalne środowisko mikserskie

Mikser MachFive jest niezwykle intuicyjny i łatwy w obsłudze. Umożliwia regulację poziomów sygnałów, ustawienie panoramy oraz parametrów efektów i insertów. Architektura efektów MachFive została rozbudowana tak, aby dać Ci elastyczność i wszechstronność, których potrzebujesz do kompletnej pracy.
Silnik UVI XT 3-ciej generacji

Uznana na całym świecie jakość dźwięku

Wiele wyjść

Zmiksuj 17 stereofonicznych par wyjść

Strumieniowanie Dysku

Oszczędność RAM oraz szybkie czasy ładowania danych

Nielimitowana polifonia

Ultra niska latencja