MOTU M64 Intefejs audio

 

1 max

M64 może być cyfrowym interfejsem audio, routerem, spliterem, konwerterem oraz mikserem z rozwiązaniami sieciowymi i łączności AVB-TSN do USB 2.0 (kompatybilny z USB 3.0 i iOS). M64 to 64 kanały MADI I/O, coaxialne/BNC MADI I/O, USB i sieciowe AVB-TSN I/O, plus wyjście słuchawkowe dla jednocześnie 514 kanałów I/O. Dodatkowo sterowniki z ultra niską latencją, miksowanie 48 kanałów, efekty DSP i kontrola przez Wi-Fi.

2 max

3 max

 

256 kanałów MADI I/O – MADI optyczne (64 kanały wejść i wyjść), plus niezależny coaxialny/BNC MADI (64 kanały wejść i wyjść) z dodatkowym duplikatem wyjścia, we wszystkich standardach i częstotliwościach próbkowania.

Uniwersalny repeater, router, konwerter i splitter — możliwość wysłania któregokolwiek wejścia do każdego wyjścia, lub rozdzielenia na kanały z wieloma wyjściami. Konwersja optycznego MADI do MADI coax. Routowanie z i do komputera oraz któregokolwiek urządzenia w sieci AVB-TSN.

Samodzielne operacje z kontrolą bezprzewodową – Wystarczy podłączyć router Wi-Fi zwykłym kablem Ethernet aby bezprzewodowo kontrolować ustawienia urządzenia, routowanie/splisowanie, miksowanie 48 kanałów i efekty DSP.

Miksowanie DSP i przetwarzanie efektów – Cyfrowy mikser 48 wejść , 7x stereo aux, 3 grupy stereo, dostęp do 32 wejść sieciowych, efektów DSP (reverb, EQ, bramka i kompresor)

Ultra niska latencja – wydajne sterowniki MOTU, uniwersalna łączność przez USB 2.0 i AVB (kompatybilne z 3.0 i iOS)

Uniwersalna kontrola z każdego urządzenia – możliwość kontroli z ulubionej przeglądarki na laptopie tablecie czy smartfonie podłączonych do lokalnej sieci Wi-Fi.

 

     Specyfikacja techniczna