Traveler-mk3

Traveler-mk3 został zaprojektowany z myślą o mobilnych nagraniach w wysokiej jakości. Oferuje przy tym cztery wysokiej jakości preampy, zasilanie z portu, opcjonalne zasilanie baterią oraz zaawansowany procesor DSP.
Urządzenie posiada osiem kanałów pracujących w trybie 192kHz (odtwarzanie i nagrywanie), 20 kanałów ADAT, AES ABU oraz S/PDIF. Możesz też rozbudować ten system podłączając do niego kolejne interfejsy 8Pre za pośrednictwem złącza FireWire.


Traveler-mk3 został stworzony z myślą o studiu, scenie oraz zdalnych realizacjach i może pracować w połączeniu z komputerem oraz zupełnie niezależnie jako interfejs lub niezależny mikser. Oferuje przy tym 28 oddzielnych wejść i 30 wyjść, wliczając w to cztery gniazda XLR/Jack Combo, z legendarnymi preampami MOTU, indywidualnym zasilaniem Phantom oraz funkcją Digital Precision Trim, kontrolowaną bezpośrednio z przedniego panelu urządzenia.


Interfejs Fire Wire jest w pełni kompatybilny z Macami z wersją 800. Wszystko czego potrzebujesz to przewód w standardzie 400 lub 800. Po prostu podłącz go i działaj! FireWire zapewnia transfer danych na poziomie 400Mb/s, gwarantując niezauważalnie niską latencję oraz stabilność połączenia.