Miksowanie oraz efekty

828mk3 jest interfejsem audio oraz jednocześnie 16-kanałowym mikserem z korecją barwy, kompresorem oraz pogłosem.

Film – miksowanie oraz procesy dynamiczne 828mk3

828mk3 to dwa urządzenia w jednym: interfejs audio + mikser 28 x 16. Urządzenie może być również rozpatrywane w kategoriach cyfrowego miksera rackowego.

Praca w trybie interfejsu komputerowego lub zewnętrznego miksera. 828mk3 posiada mikser z silnikiem DSP, który oferuje cyfrowe efekty dla wszystkich 28 wejść. Możesz podłączyć całe swoje instrumentarium, następnie miksować sygnały, monitorować oraz nakładać na nie efekty.

Cyfrowy mikser z 28 wejściami i 16 kanałami

Wszystkie wejścia i wyjścia są skierowane do wbudowanego, 16-kanałowego (8 kanałów stereo) miksera cyfrowego, który jest napędzany 32-bitowym procesorem DSP. Mikser umożliwia stosowanie bezlatencyjnych efektów dla wejść, wyjść oraz portów oferowanych przez sam hardware, niezależnie od komputera. Efekty mogą być również stosowane w trybie zewnętrznego miksera rackowego. Rejestrowany sygnał może być nasycony, nienasycony lub pochodzić z nasyconych torów monitorowych.


Pełna kontrola jednym ruchem palca

Wszystkie ustawienia miksera mogą być dokonywane za pomocą programowalnego, podświetlanego panelu przedniego (LCD). Ponadto możesz skorzystać z aplikacji CueMix FX, która jest kompatybilna z systemami Mac OS X oraz Windows. CueMix umożliwia pełen dostęp do środowiska interfejsu 828mk3.

CueMix Effects