Wejścia mikrofonowe/gitarowe

Dwa wejścia (kombo) zostały wyposażone w wysokiej jakości preampy, które umożliwiają nagrywanie mikrofonów przy bardzo dobrych parametrach sygnałowych

Każde wejście zostało wyposażone w tłumik 20dB oraz zasilanie Phantom +48V, kontrolowane cyfrowo.

Cyfrowo kontrolowany analogowy tłumik

Przedwzmacniacze interfejsu oferują krystalicznie czysty dźwięk z zakresem dynamiki, sięgającym aż 60 dB, kontrolowanym z krokiem 1dB, za pomocą enkodera na przednim panelu. Regulacja enkodera jest ilustrowana na wyświetlaczu numerycznym i LED, co pozwala na precyzyjną kontrolę przeprowadzanych ustawień. Gain sam w sobie jest regulowany analogowo w funkcji ciągłej (płynnie), jednak cyfrowy enkoder pozwala na jeszcze dokładniejszą regulację oraz późniejsze zapisanie ustawień. Uzyskana w ten sposób, analogowa jakość jest określana z cyfrową dokładnością.


Cyfrowa kontrola analogowych tłumików jest dostępna na wszystkich zbalansowanych kanałach wejściowych, umieszczonych na tylnym panelu interfejsu. Ustalenie poziomów wzmocnienia poszczególnych torów jeszcze nigdy nie było takie proste i wygodne. Możesz dostroić dokładniej wszystkie ustawienia z poziomu aplikacji CueMix, następnie zapisać swoją konfigurację na dysku.