Mikser i efekty

UltraLite-mk3 Hybrid może pełnić zarówno rolę interfejsu Audio, jak i zewnętrznego, autonomicznego, 14-kanałowego miksera z korektorem oraz pogłosem

UltraLite-mk3 - Film

UltraLite-mk3 Hybrid to tak naprawdę dwa urządzenia w jednej obudowie: interfejs audio oraz cyfrowy mikser 10 x 14. Właściwie można rozpatrywać UltraLie-mk3 jako cyfrowy mikser z wbudowanym wielokanałowym interfejsem audio

Praca w trybie interfejsu komputerowego lub zewnętrznego miksera. UltraLite-mk3 Hybrid posiada mikser z silnikiem DSP, który oferuje cyfrowe efekty dla wszystkich wejść i wyjść. Możesz podłączyć całe swoje instrumentarium, następnie miksować sygnały, monitorować oraz nakładać na nie efekty.

10 wejść udostepninych za pomocą 14-kanałowego miksera

Wszystkie wejścia i wyjścia są skierowane do wbudowanego, 4-kanałowego (7 kanałów stereo) miksera cyfrowego, który jest napędzany 32-bitowym procesorem DSP. Mikser umożliwia stosowanie bezlatencyjnych efektów dla wejść, wyjść oraz portów oferowanych przez sam hardware, niezależnie od komputera. Efekty mogą być również stosowane w trybie zewnętrznego miksera rackowego. Rejestrowany sygnał może być nasycony, nienasycony lub pochodzić z nasyconych torów monitorowych.

Kompetny miks jednym ruchem ręki!

Wszystkie ustawienia miksera mogą być dokonywane za pomocą programowalnego, podświetlanego panelu przedniego (LCD). Ponadto możesz skorzystać z aplikacji CueMix FX, która jest kompatybilna z systemami Mac OS X oraz Windows. CueMix umożliwia pełen dostęp do środowiska interfejsu 896mk3.

CueMix Effects