Zegar i synchronizacja

896mk3 korzysta z systemu DDS (Direct Digital Synthesis) w celu realizacji procesu synchronizacji czasowej oraz wysyłki sygnału zegara Word Clock lub kodu SMPTE. 896Mk3 jest synchronizowany automatycznie, bez potrzeby używania dodatkowego, zewnętrznego zegara.

(DDS) - Direct Digital Synthesis

DDS logo

896mk3 wyposażono w DDS. Jest to chroniony fazowo silnik DSP z wbudowanym filtrowaniem, który zapewnia bardzo szybkie czasy kluczowania oraz precyzyjne określenie podramki danych. Jest to nowoczesna technologia, która gwarantuje bardzo precyzyjny i szybki proces próbkowania sygnału. DDS gwarantuje też wysoką stabilność zegara, która w zewnętrznych systemach bardzo często bywa chwiejna. 

Synchronizacja SMPTE

Możesz zsynchronizować swój 896mk3 bezpośrednio przy pomocy kodu SMPTE, bez dedykowanego urządzenia, przy pomocy jednego z gniazd wejściowych interfejsu. 896 mk3 posiada chroniony fazowo silnik DSP z wbudowanym filtrowaniem, który zapewnia bardzo szybkie czasy kluczowania oraz precyzyjne określenie podramki danych.

MOTU SMPTE Console

Konsola MOTU SMPTE

Dołączone oprogramowanie MOTU SMPTE Console posiada kompletny zestaw narzędzi do generowania, wysyłania i odbierania SMPTE. Podobnie jak CueMix jest to system wieloplatformowy, który obsługuje również sterowniki ASIO2.