Mikser i efekty

896mk3 to nie tylko interfejs audio. To również doskonały 16-kanałowy mikser z korekcją brzmienia, kompresorem oraz wbudowanym pogłosem.

Film, prezentujący mikser oraz procesor sygnałowy 896mk3.

896mk3 to dwa urządzenia w jednym: interfejs audio + mikser 28 x 16. Urządzenie może być również rozpatrywane w kategoriach cyfrowego miksera rackowego.

Praca w trybie interfejsu komputerowego lub zewnętrznego miksera. 896Mk3 posiada mikser z silnikiem DSP, który oferuje cyfrowe efekty dla wszystkich 28 wejść. Możesz podłączyć całe swoje instrumentarium, następnie miksować sygnały, monitorować oraz nakładać na nie efekty.

28 wejść poprzez 16 kanałowy cyfrowy mikser z wbudowanym procesorem efektów

Wszystkie wejścia i wyjścia są skierowane do wbudowanego, 16-kanałowego (8 kanałów stereo) miksera cyfrowego, który jest napędzany 32-bitowym procesorem DSP. Mikser umożliwia stosowanie bezlatencyjnych efektów dla wejść, wyjść oraz portów oferowanych przez sam hardware, niezależnie od komputera. Efekty mogą być również stosowane w trybie zewnętrznego miksera rackowego. Rejestrowany sygnał może być nasycony, nienasycony lub pochodzić z nasyconych torów monitorowych.

Pełna kontrola jednym ruchem palca

Wszystkie ustawienia miksera mogą być dokonywane za pomocą programowalnego, podświetlanego panelu przedniego (LCD). Ponadto możesz skorzystać z aplikacji CueMix FX, która jest kompatybilna z systemami Mac OS X oraz Windows. CueMix umożliwia pełen dostęp do środowiska interfejsu 896mk3.

CueMix Effects