Hybryda FireWire / USB 2.0

896mk3 to flagowa, hybrydowa linia MOTU, która ze względu na dwojaki system połączeń (FireWire / USB 2.0) jest niezwykle uniwersalną serią interfejsów.

Interfejsy MOTU FireWire mogą być podłączone poprzez dowolny port FireWire. Wystarczy wpiąć pojedynczy przewód aby otrzymać w pełni funkcjonalny system studyjny. 896mk3 jest wyposażony w podwójny port FireWire typu B, który jest obecnie najbardziej popularnym standardem. Przepustowość takiego łącza sięga 400Mbit/s. Jest ono kompatybilne zarówno z gniazdami typu A oraz B. Wystarczy dobrać odpowiedni przewód.

FireWire jest rozwiązaniem od lat kojarzonym z niepodważalną stabilnością oraz ultraszybkim transferem danych. Niemniej jednak, USB 2.0 pracuje również w standardzie o bardzo wysokich parametrach użytkowych.

896mk3 jest kompatybilny ze standardem FireWire oraz USB 2.0. Daje to bardzo dużą elastyczność konfiguracji systemu na Twoim Macu oraz PC.

Jeżeli Twój komputer nie posiada złącza FireFire, możesz skorzystać z portu USB 2.0. Jeżeli masz sprzęt wyposażony w oba systemy – wybór należy tylko i wyłącznie od Twoich preferencji.